Zapraszamy na szkolenie pozwalające na praktyczne poznanie normy IEC 61850 pod okiem twórców jej implementacji w kilkudziesięciu urządzeniach i systemach. Z rozwiązań oferowanych przez INFO TECH na bazie naszej biblioteki oprogramowania źródłowego IEC 61850 korzysta już kilkadziesiąt firm z 15 krajów – od Kanady po Tajwan. Warto zaznaczyć, że na publikowanej przez UCA IUG globalnej liście certyfikowanych urządzeń z interfejsami zgodnymi z IEC 61850  już ok. 3% stanowią produkty wykorzystujące bibliotekę INFO TECH.

Norma IEC 61850 jest nadal rozwijana, stąd też w programie naszego szkolenia w 2019 roku pojawiają się zupełnie nowe tematy takie jak:

  • Edycja 2.1 standardu,
  • nowy stos protokołowy IEC 61850-8-2 dla DER (rozproszone źródła energii),
  • synchronizacja czasu protokołem PTP,
  • zagadnienia cyberbezpieczeństwa.

We współpracy z Wydziałem Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej organizujemy tegoroczną sesję w Laboratorium LINTE2 wyposażonym w rzeczywisty system sterowania z komunikacją IEC 61850.

Uwaga: W dniu 29 marca br. zarezerwowane zostały już wszystkie miejsca na naszej czerwcowej sesji szkoleniowej. Zainteresowanych prosimy zatem o rozważenie możliwości udziału w jesiennej sesji szkoleniowej, na którą rejestrować będziemy już teraz wstępne zgłoszenia.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.