Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naszym otwartym szkoleniem z komunikacji IEC 61850 zaplanowanym na czerwiec br. (lista rezerwacyjna została zamknięta już pod koniec marca) proponujemy drugą w tym roku otwartą sesję szkoleniową pozwalającą na praktyczne poznanie normy IEC 61850 pod okiem twórców jej implementacji w kilkudziesięciu urządzeniach i systemach.

Sesję wrześniową organizujemy również we współpracy z Wydziałem Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej, w Laboratorium LINTE2 wyposażonym w rzeczywisty system sterowania z komunikacją IEC 61850.

Wśród przedstawionych zagadnień znajdą się zupełnie nowe tematy takie jak:

  • Edycja 2.1 standardu,
  • nowy stos protokołowy IEC 61850-8-2 dla DER (rozproszone źródła energii),
  • synchronizacja czasu protokołem PTP,
  • zagadnienia cyberbezpieczeństwa.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Z rozwiązań oferowanych przez INFO TECH na bazie naszej biblioteki oprogramowania źródłowego IEC 61850 korzysta już kilkadziesiąt firm z 15 krajów – od Kanady po Tajwan. Warto zaznaczyć, że na publikowanej przez UCA IUG globalnej liście certyfikowanych urządzeń z interfejsami zgodnymi z IEC 61850  już ok. 3% stanowią produkty wykorzystujące bibliotekę INFO TECH.